WYNIKI WAKACYJNEGO ROZDANIA!!!

17:40 Pepa 30 Comments

Na początek chciałabym podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie. Ilość zgłoszeń przerosła moje najśmielsze oczekiwania, a w puli znalazło się aż 682 losów! To jeszcze więcej niż w poprzednim rozdaniu. Swoją drogą jestem bardzo szczęśliwa, że po zakończeniu konkursu nikt z obserwatorów się nie wykruszył. To bardzo motywuje do pisania i zapewniam Was, że dołożę wszelkich starań, żeby było tu coraz ciekawiej a o tym, czy zostajecie zadecydujcie same. Mi będzie miło, jeśli tak będzie, a jeśli nie- trudno, nie będę nikogo ścigać i wrzucać na jakieś czarne listy, bo to według mnie trochę głupie.
W skrócie przypomnę zasady. Aby wziąć udział w losowaniu należało dodać mojego bloga do obserwowanych i podać adres e-mail, na który wyślę powiadomienie o wygranej (1 los). Dodatkowe losy można było otrzymać za:
+ 2 losy - dodanie banera o rozdaniu w pasku bocznym bloga
+ 2 losy - dodanie do blogrolla
+ 1 los - polubienie mojego fanpage na Facebooku KLIK
+ 1 los - udostępnienie informacji o rozdaniu na Facebooku KLIK
+ 3 losy - 15 top komentatorek, które znajdą się na liście z 10.08 (najwięcej komentarzy od czasu istnienia bloga) lub 10.09 (największe gaduły miesiąca)
WYNIKI ROZDANIA!
A pod numerem 305...
Wygrała Beata Nowak!!!
Gratuluję i czekam na maila zwrotnego z adresem do wysyłki. Zgodnie z regulaminem rozdania po ogłoszeniu zwycięzcy będę czekać 3 dni na maila z danymi pod adresem peputka89@gmail.com. Jeśli do tego czasu nikt się nie zgłosi, przeprowadzę ponowne losowanie. 

Pozostałym jeszcze raz dziękuję za udział i jeśli tym razem 13 nie okazał się szczęśliwy zapewniam, że to nie ostatnie rozdanie na blogu, więc na pewno będzie jeszcze szansa wygrać :)

30 komentarzy:

 1. buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu......
  No trudno... chlip, chlip...
  Gratuluję zwyciężczyni!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Być wylosowanym spośród tylu losów, ale szczęście Ci dopisało ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. O jaaa a było tak blisko :D
  Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. gratulacje dla zwycięzcy! :))

  klikniesz u mnie w poście? z góry dzięki :* [ MAŁA x MI ]

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! Dziękuję za zabawę:)

  OdpowiedzUsuń
 6. ahh no gratulacje, chociaż zazdroszczę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. E tam, na pocieszenie zdradzę, że na pewno będzie tu jeszcze rozdanie z produktami z DM, bo od października będę mieszkała w Wiedniu i drogerię będę miała dwa kroki od mieszkania! :D

   Usuń