Jesień w Sączowie

19:19 Pepa 11 Comments

Jesień powoli odchodzi w zapomnienie ustępując miejsca zimie. Żegna nas słotną i ponurą aurą. I pomyśleć, że nie dalej jak miesiąc temu chodziłam po polach nieopodal lotniska w Pyrzowicach i robiłam zdjęcia kolorowych liści. Aż nie chce się wierzyć! Zobaczcie jak pięknie wyglądał Śląsk jesienią. I koniecznie zajrzyjcie do wpisu pierwszy śnieg gdzie pokazałam te same miejsca zimą, gdy pola pokryły się białym puchem a zamarznięte roślinki skrzyły się w słońcu milionem lodowych kryształków. W której odsłonie Sączów podoba Wam się bardziej?
Więcej jesiennego Śląska:

11 komentarzy:

 1. Jak ładnie! Uwielbiam październikową złotą jesień i już za nią tęsknię.

  Bo teraz to... jakieś nieporozumienie jest, a nie pora roku... Ani jesień, ani zima. Wręcz wiosną pachnie ostatnio w okolicy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie jeszcze tak bardzo to co dzieje się za oknem nie przygnębia, ale wiem, że wraz z Nowym Rokiem aż do marca będę chodziła jak zawsze z nosem na kwintę :(

   Usuń
 2. Miła odskocznia dla oczu, bo za oknem samo błoto i szaruga :D Pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś się pokręciło tej naszej zimie, albo upiła się i włączył jej się szwędaczek :D Piękne zdjęcia <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio te zimy faktycznie do nas nie docierają. Ale jak dla mnie to nawet i lepiej, śnieg to fajny jest ale w górach :)

   Usuń
 4. Jesteś z sączowa??? Że też nie wiedziałam, bo mogłyśmy się spotkać jak byłaś w PL. Ja mieszkam w piekarach śląskich :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem z Sączowa ale dość często tam bywam. Piekary są faktycznie bliziutko. Btw. Muszę kiedyś wejść na ten wasz kopiec! :)

   Usuń
  2. Teraz jest wyremontowany i jak go ukończyli sama tam jeszcze nie byłam.

   Usuń
 5. Oj tęsknię za taką pogodą :( Teraz ciemno, zimno, szaro i ponuro :(

  OdpowiedzUsuń